HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?


1970 Yılında çekirdekten sektöre giriş yapan firmamız gerekli tecrübe birikiminden sonra 1993 yılında ÖZGÜ MATBAA VE CİLT SANAYİ adıyla kurulmuştur, başarılı geçmişiyle önde gelen firmalar arasında yer almakta ve bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Firmamızın ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyetini merkez alan bir yönetim yaklaşımı, güven, samimiyet ve çalışanların kusursuz hizmet anlayışı yatmaktadır..
Firmamız sürekli yenilenen ürün yelpazesi ile deri menü kabı, deri hesap sümeni, ajanda, defter, masa sümeni , küp, Bloknot, lokanta menü kabı, plaket, yıllık , fotoğraf albümü, özel tasarımlı kutular, baskı sonrası karton kapak, sert kapak ve farklı promosyonlar ile üretimimize kaliteden odun vermeden devam etmekteyiz.
Yaradanın izni ile, Tanıtıma önem veren firmaların, ilk tercihi olmanın gururu ile, Değişmeyen disiplin anlayışımız ile, İşinizi sanata dönüştürmeye devam edeceğiz..

-Şirketimiz uluslararası arenada Otel Restaurant ve Cafe hizmeti sunan şirketlere kaliteli ürünler sunmayı,

-Çalışanların sürekli bir gelişme şansı yakalayabilecekleri mükemmel bir çalışma ortamı yaratmayı,

-Cocuklarımıza yasanabilir bir dünya bırakmak için cevreye duyarlı üretim yapmayı,

-Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde görev üstlenmeyi amaç edinmiştir.

Şirketimiz matbaa, promosyon ve deri ürünlerinde yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ve üstün vasıflı çalışanlarıyla müşterilerine beklenti üzeri değer katan bir şirkettir.